"Spoločnosť Marionnaud je dcérskou spoločnosťou CK Hutchison, renomovaného nadnárodného konglomerátu kótovaného na hlavnej burze cenných papierov v Hongkongu, ktorý má rozmanitú škálu podnikov od niektorých najväčších svetových prevádzkovateľov prístavov a maloobchodníkov až po spoľahlivé infraštruktúrne spoločnosti a popredné mobilné multimediálne telekomunikačné siete, ktoré zamestnávajú 300 000 ľudí na viac ako 50 trhoch.

Skupina Marionnaud Group je jedným z najväčších maloobchodných predajcov luxusnej kozmetiky v Európe s viac ako 700 offline a online predajňami na 9 trhoch, zamestnávajúcimi viac ako 4 200 ľudí. ako jeden z najznámejších a najinovatívnejších maloobchodných predajcov kozmetiky v Európe je naším cieľom prinášať radosť každému a budovať krásny, udržateľný svet.

Riadime sa našimi hodnotami, ktoré sú zakotvené v celej spoločnosti, aby sme vytvorili pracovnú kultúru, ktorá je vzrušujúca, osobne obohacujúca, profesionálne náročná, pozitívna, inkluzívna, spolupracujúca a stimulujúca každý deň pre všetkých našich zamestnancov. Nazývame to ""pocit Marionnaud""."

všade

Sprístupnenie krásy každému, kedykoľvek a kdekoľvek, bez obmedzenia.

Odbornosť v oblasti krásy

Investície do vedomostí, odborných znalostí a trendov v oblasti krásy, aby naši poradcovia pre krásu mohli ponúknuť najlepšie služby vo svojej triede.

budúcnosť

Vytváranie a neustály vývoj našich digitálnych platforiem, online kozmetických služieb, iniciatív udržateľnosti a návrhov obchodov

Kultúra ľudí na prvom mieste

Kladie na prvé miesto potreby a pohodu našich zákazníkov, partnerov, dodávateľov a komunít.

Prémiový zážitok

Ponúka široký sortiment, kvalitné vlastné značky, konkurencieschopné ceny a personalizované služby.

hľadáme zamestnancov